To wydarzenie zostało zakończone

Szkolenie
21-24.03.2024r.
Krynica Zdrój

Szanowni Państwo,

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie  we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych, na szkolenie, które odbędzie się w dniach 21 -24 marca 2024r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój.

ZA SZKOLENIE UCZESTNIK OTRZYMA 40 PKT. SZKOLENIOWYCH.

Tematyka :

 1. Proces cywilny po zmianach KPC wprowadzonych ustawami z dnia 9.03.2023r. oraz z dnia 7.07.2023r. – w tym zwłaszcza czynności sądu on-line,
 2. skarga na czynności komornika sądowego / nadzór judykacyjny sądu nad komornikiem,

  wykładowca Sędzia Sądu Rejonowego w Gliwicach dr Łukasz Zamojski

  obecnie orzekający w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w I i II instancji, wykładowca prowadzący szkolenia dla wszystkich zawodów prawniczych, autor wielu publikacji z zakresu prawa spółek i postępowania rejestrowego (w tym autor komentarza do ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz monografii pt. Rejestracja spółek. Zagadnienia materialne i procesowe), postępowania cywilnego (współautor komentarza do k.p.c. pod red. P. Rylskiego, dostępnego w Legalisie) w tym z uwzględnieniem przepisów o postępowaniu egzekucyjnym, klauzulowym i zabezpieczającym, uczestnik i prelegent konferencji naukowych.
 3. „Strategia ochrony i egzekwowania praw wyłącznych ( wynalazki, znaki towarowe, wzory przemysłowe)”

  wykładowca radca prawny/rzecznik patentowy Ewa Gryc-Zerych

  jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, w latach 2013-2017 pełniła funkcję Vice Dziekana Dolnośląskiego Okręgu Rzeczników Patentowych, od 2020 roku jest członkiem Krajowej Rady Radców Prawnych XI kadencji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie IT, prawie autorskim, prawie własności przemysłowej oraz prawie nieuczciwej konkurencji, występuje jako pełnomocnik w postępowaniach rejestracyjnych, sądowych oraz postępowaniach spornych przed Urzędem Patentowym RP w Warszawie, European Union Intellectual Property Office w Alicante w Hiszpanii, sądem Unii Europejskiej oraz World Intellectual Property Office w Genewie w Szwajcarii. Na co dzień doradza dużym spółkom głównie w zakresie efektywnego zarządzania prawami własności intelektualnej, ochrony technologii, wdrożeń w sektorze IT, utrzymania oraz optymalizacji praw wyłącznych.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych wynosi 1340 zł od uczestnika.

W ramach kosztów oferujemy Państwu nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28) w pokojach 2-3 osobowych, a na Państwa życzenie nawet w studiach 4 osobowych. To nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 10 marca 2024r. Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Zapraszamy

Prezes Zarządu
Fundacji Radców Prawnych
„Subsidio Venire”PartnerzyZałączniki

Harmonogram szkolenia w dniach 21-24.03 2024, Krynica Zdrój
20 stycznia 2024
190 KB
Karta zgłoszenia – 21-24.03 2024, Krynica Zdrój
20 stycznia 2024
198 KB
Informacja o przetwarzaniu danych dla osób podających swoje dane osobowe celem udziału w wydarzeniu w dniach 21-24.03 2024, Krynica Zdrój
20 stycznia 2024
139 KB
Udostępnij: