Szkolenie radców prawnych w Krynicy Zdroju 30.03-2.04.2023r.

Za nami kolejne zakończone szkolenie dla radców prawnych zorganizowane przez Fundację Radców Prawnych „Subsidio Venire”  we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska , które odbyło się się w dniach 30.03 -2.04.2023r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój.

Uczestnicy wysłuchali wykładu sędziego   dr Łukasza Zamojskiego, obecnie orzekającego w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w Gliwicach, na temat najczęściej popełnianych błędów procesowych pełnomocników w postepowaniu cywilnym i gospodarczym. Po południu przygotowaliśmy pierwszego i drugiego dnia zajęcia w dwóch równoległych blokach do wyboru uczestników : czynności pełnomocnika i obrońcy w postępowaniu w sprawach o wykroczenia i postępowaniu karnym – wybrane zagadnienia, które poprowadziła w znakomity sposób radca prawny Agnieszka Kotoraz temat „Jak budować i wzmacniać swoją siłę i odporność psychiczną a tym samym dbać o swój dobrostan w świecie pełnym zmienności i niepewności” – wykładowca/wyśmienity coach, trener, konsultant Sabina Kamińska.

Drugi dzień  to prawo pracy : Praca zdalna, urlopy wypoczynkowe i zwolnienia od pracy- wykładowca radca prawny Karol Siergiej , bez wątpienia jeden z czołowych ekspertów prawa pracy w Polsce.

Zebraliśmy też dla malutkiej Helenki 3380 zł., za co Wam serdecznie dziękujemy. Otwarte serca radców prawnych….

Wieczorem po wykładzie uczestnicy mogli odprężyć się podczas uroczystej kolacji z Dj, a drugiego dnia przy grillu z Kapelą Góralską. A w przerwach między zajęciami była możliwość skorzystania ze strefy SPA w tym z najbardziej obleganego  w Małopolsce w okresie naszych spotkań szkoleniowych i integracyjnych – zewnętrznego jacuzzi z widokiem na stoki Jaworzyny Krynickiej.

Harmonogram nowych szkoleń planowanych w II półroczu 2023r. jest już na naszej stronie www.

Do zobaczenia, żal było wyjeżdżać.

Udostępnij: